Dilek Sultan Kına Organizasyon Hakkında

HEPİMİZİN NEŞESİ KINA GECESİ!

En Özel Gününüzde Yanınızda Olmak İçin Buradayız!

Dilek Sultan Kına Organizasyon Hakkında

Birçok farklı kültürde en önemli törenlerden bir tanesidir düğün törenleri. Bu törenlerin içerisinde en duygusal olanı ise gelinin babaevinde son gecesi olan kına gecesidir. Hüzünlü bir hava ve yakılan ağıtlar, bizleri mutlu eden gösteriler ve eğlenceler kına gecesinin olmazsa olmazlarındandır.

Biz de Dilek Sultan Kına Organizasyon olarak sizleri bu mutlu gününüzde yalnız bırakmıyoruz! Çiçeğinizden kıyafetinize, kaftanınızdan nedimelerinizin kıyafetine kadar her detayı sizinle birlikte düşünerek planlıyoruz. Özel gecenizin sorunsuz ve eğlenceli geçmesi için elimizden gelen her şeyisizin için yapıyoruz.

Peki Dilek Sultan Kına Organizasyon olarak biz ne yapıyoruz?

Kostümler, Gelin Tahtı, Nedimeler, Kaftanlar, El Çiçekleri, Kına Tepsisi, Kına Sepeti, Kına Taçları, Davul, Halay Mendilleri ve Rengârenk Showlar ve daha sayamayacağımız birçok alternatifimiz ile birlikte kına gecenizi eğlenceli hale getiriyoruz.

Siz de bu mutlu gününüzde iz bırakmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek eğlencenin doruklarında bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.Hepimizin Neşesi, Kına Gecesi!